Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Jak žijí bohatí a slavní?

Vytvořené: 12.01.14

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

V dnešním blogu bychom Vám rádi ukázali pár domů slavných lidí, kteří žijí (žili) ... kde jinde než na slunném Miami :) Mezi Miami (město) a Miami Beach je množství Ostrvy (nic zvlášní!), Které jsou však uměle vytvořeny. Na tyto ostrvovy se velmi těžko dostanete, niketoré z nich nemají vůbec žádnou příjezdovou cestu. Řeknete si jak se na ně dostanu?! Jednoduše! Stačí Vám vrtulník nebo vlastní jachta a jste na kterémkoli ostrově :) Z důvodu soukromí celoročně krásného počasí, prestiže a té krásy co Vám toto město může nabídnout se zde nakupily známí, bohatí a slavní. Bývají jeden vedle druhého. Jména jako Enrique Iglesias, Will Smith, Justin Bieber a mnoho jiných. No dost bylo řečí pojďme si pár "chaloupek" ukázat :)

V této vilce žije Justin Bieber, tu obrovskou jachtu co mu parkuje před domem vlastní známí zpěvák USHER a je samozřejmě k pronájmu. Stojí jen 100 000 USD na den :)

Tato krasna historická vilka patřila nejznámějšímu mafián Al Caponemu. Oproti na opačném břehu měli vilu jeho ochranka a za ní byl jeho vlastní soukromý kostel.

Tato krasna moderní vila patří známé raperovi Lil Wayenovi, jeho sousedkou je známá modelka Tyra Banks.

Jedním z největších a nejvíce chráněných domů před očima zvědavců má Will Smith.

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176