Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Máme druhé narozeniny :)

Vytvořené: 23.09.14

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Před dvěma lety o tomhle čase jsme s očekáváním spouštěli portál OUTLET24.sk, byla to velká výzva přinést na trh něco nového - internetový outlet. Největší výzvou pro nás bylo bylo vymanit našich zákazníků ze zajetí "čínských obchodů" a "špatných obchodních praktik". Naší vizí od začátku bylo, dát Vám, našim zákazníkům 100% kvalitu za nejnižší možné ceny s tou nejkvalitnější a nejochotnější zákaznickou podporou.

Začátky byly velmi těžké, nastavit služby, systém a všechny procesy tak abychom splňovali naše předsevzetí a Vaše očekávání. Avšak po čase se vše utráslo jak mělo a jsme štastní, že jsme tu pro Vás i po dvou letech jako silný a stabilní internetový obchod, který splňuje ty nejpřísnější kritéria které jsme si na začátku stanovili a dosud z nich nepolevili. Naopak snažíme se stále zlepšovat všechny procesy abychom Vám přinesli vždy něco nového :)

 

 

 

Při příležitosti druhého výročí od založení Outlet24, jsme Vám přinesli dvě super novinky, první je nový design, v moderním stylu, který je jednodušší intuitivnější a přehlednější. To druhou je, že v oddobí od 15.9 do 15.10 můžete využívat narozeninové kupóny na slevu 10 €.

Jsme šťasní, že naše snaha našla u Vás ocenění, a inovace které jsme přinesli predovšektým doručování do 24 hodin, 30 denní výměny zboží a bezproblémové zvracení peněz nás odlišili od konkurence a zarezonovali mezi našimi zákazníky :)

Tady je Váš osobní VIP kupón na slevu:

 

Těšíme se na Vaše objednávky.

Váš tým premiumOUTLET24 :)

 

 

 

Máme druhé narozeniny :)

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176