Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Nejzdravější nápoje! Toto pijte a bude vám hej ...

Vytvořené: 02.07.14

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Česnekovo-citrónové čudo na cévy

Toto je nápoj, který prý pomůže zbavit se v cévách usazeného vápníku. Ten je škodlivý zejména v srdci a v mozku. Jak tedy připravit takové zázrak? Potřebujete 30 oloupaných stroužků česneku a 5 nakrájených, ale neloupaných citronů. Vše spolu umixujte a dejte vařit do litru vody. Přiveďte do varu, odstavte a nechte vychladnout. Po vychladnutí přeceďte a přelijte do lahve. Denně si dejte dva deci před jídlem. Kúra by se měla držet tři týdny, pak má následovat osm denní přestávka a opět třítýdenní kúra.

Skořicově-medový zázrak na dobytí baterek

Pokud na vás dolehla únava, nohy sotva taháte za sebou, víčka podpíral zápalkami, vyzkoušejte tento nápoj. Co budete potřebovat? Jen skořici, med a vodu. Do hrnku dejte lžičku medu, lžičku skořice, zalijte vroucí vodou a rozmíchejte. Pít můžete horké, jako čaj, nebo vychlazené s kostkou ledu. Při nadměrné únavě několikrát denně.

Rakytník proti stresu

Koho práce dnes není stresová? Látky obsažené v rakytníku blokují účinky stresových hormonů. Kromě toho má rakytník 10 krát více vitamínu C než pomeranč. Jak pít rakytník? Můžete si pořídit rakytníkový čaj nebo si můžete koupit sušené plody rakytníku a několik si je hodit do hrnku s kávou a po nabobtnání sníst.

Krásnější pleť s kopřivou

Ne, nebojte se, nejde o přikládání si kopřivy na akné ... jde o pití kopřivového čaje, který vám pročistí krev, a tím se zlepší i stav vaší pleti, zmírní či dokonce zcela vymizí akné, ale zbavíte se i anémie, protože kopřiva je bohatá na železo. V tomto případě je však lépe si natrhat kopřivy v přírodě, vysušit ji a zalévat dvě lžičky vroucí vodou.

Další energetická bomba

I tento nápoj vám dodá energii a povzbudí vás. Jde o zelený čaj a okurkovou šťávu - jedna k jedné. Uvařte si zelený čaj, nechte do vychladit, přidejte šťávu z čerstvých okurek, několik kostek ledu a nápoj je na světě. A pokud jste nevěděli, okurka zabraňuje vzniku zánětů v těle a pomáhá předcházet rakovině.

Brusinky zejména v létě

Brusinkový nápoj doporučujeme ženám zejména v létě. Zabraňuje totiž zánětem močových cest, ale i močového měchýře a ledvin. Kromě toho osvěží a doplní zásobu vitamínu C. dopřejte si zejména v létě čistou brusinkovou šťávu, nebo brusinkový (může být i ledový) čaj.

Jablečným octem ke štíhlosti

Jablečný ocet díky obsahu pektinu tlumí chuť na jídlo. Kromě toho pomáhá při střevních problémech, jako nadýmání nebo průjem. Podle vědců jablečný ocet podporuje metabolismus, okysličuje krev, posiluje trávení. Nikdy ho však nepijte neředěný. Mohl by vám poškodit zubní sklovinu. Raději ho promíchejte s dostatečným množstvím vody, zacpěte si nos a vypijte.

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176