Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Toto si na sebe nikdy neoblékejte!

Vytvořené: 19.05.14

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Soudnost některých lidí nezná hranic. Ne, nemluvíme o celebritách, které chtějí zaujmout, když ne uměním, tak alespoň outfitem, ale o běžných lidech, kteří se umí pořádně, ale pořádně dohabať. Pouč se z jejich chyb a tohle si na sebe nikdy nedávej!

  1. Tričko, zpod kterého ti vyčnívají šunky

Ať už si žena nebo muž, nikdy si neoblíkej malé těsné tričko, zpod kterého ti vyčuhuje špeky. Vypadá to opravdu strašně. Uděláš lépe, pokud si dáš raději volnější top v tmavé barvě.

  1. Dámské plavky, pokud si muž

Opravdu, opravdu není vhodné, aby si muži oblékali dámské plavky na veřejnosti. A to nemluvíme jen o vrchním díly, ale také o těsných a tangáčových pánských kouscích. Pánové, toto je opravdu brrr!

  1. Ultrakrátké šortky, pokud máte celulitidu

Pokud máte opravdu silnou celulitidu, nedávejte si ultrakrátké šortky. Jinak, takové minikalhotky by neměly nosit ani dámy v letech. Přece jen je to kousek určen pro mladé štíhlé kočky.

  1. Infantilní růžové kousky

Růžová je skvělá a příjemná barva .. když jí je přiměřeně a hodí se. Nicméně někdy je růžové opravdu hodně a tehdy to celé vypálí špatně - asi takto.

  1. Prosvítající legíny

Legíny jsou jeden fantastický kousek, který se dá krásně kombinovat a lichotí všem postavám - TÉMĚŘ. Třeba si však dát pozor, aby vám zpod legín neprosvitali tygrované kalhotky či něco jiného, ​​tedy, pokud jdete na veřejnost. Doma si noste, co chcete!

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176