Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Vylepši si svůj letní šatník. Zde je několik tipů!

Vytvořené: 20.07.15

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Každá z nás má v šatníku kousky, které nenosí, protože jsou její velké, nudné, vytahané, nemoderní ... Minuli jsme však na ně kopec peněz a je nám je líto jen tak vyhodit. Problém je ale v tom, že nám zabírají místo a jen na ně sedá prach. Tak se koukni, zda i ty nemáš podobný kousek, který stačí jen trochu vylepšit a můžeš ho klidně nosit i toto léto. Módní kousek na tebe čeká ve vlastním šatníku a ani o tom možná nevíš ... Tak koukni, jaké návody jsme vybrali tentokrát:

Máš tričko s krásným printem, ale je už vytahané? Koukni, jak stylově se dá střihnout a nosit na pláž na plavky ... K němu bílé šortky , plavky a je to.

Když se vrátíš z pláže a budeš vyrážet do večerního města, vem si tohle "staré" tričko. Krásně ti zvýrazní postavu a zkombinovat ho můžeš s denim šortkami

Nemáš co v létě na sebe? Zkus xxl košili s pěkným vzorem az rukávů zprav opasek, dle obrázku ... Obout si můžeš tyto oblázkové sandálky .

Jednobarevné kraťasy můžeš sobě nebo své dceři vylepšit drobnými srdíčky. Stačí si udělat šablonu, koupit štětec a univerzální barvu v papírnictví a malovat. Oživit se dají i dlouhé barevné rifle .

Tak takové kraťasy musíš mít, hlavně pokud si mladší ročník. In budeš nejen mezi kamarádkami, ale i na letním festu. Klidně můžeš pokreslit i tyto naše kraťasy , neurazíme se :-)

I ty miluješ šátky? Věděla si však, že ikrem krku se dají šátky využít i jinde? Ze šátky si můžeš udělat tašku, top, ale i šaty na pláž. Šátky se zajímavým vzorem najdeš zde.

Jaké by to bylo léto bez barevných náramků? Že nemáš ráda plastové ani dřevěné? Tak rozstrihaj staré tričko a udělej si tyto zamotané bavlněné náramky. Zkombinovat je můžeš s těmito šperky.

Tak tohle tě dostane! pokud tě zaujaly už malé srdíčka, tak toto je pecka. Viz, kao Véska tečky oživili outfit na obrázku! A garantujeme ti, že nikdo jiný takové rifle mít nebude (tedy kromě našich čtenářek). Tyto rifle můžeš klidně pomalovat ...

Když už malujeme rifle, proč bychom nedoriešili i boty. Bílé plátěnky můžeš takto vylepšit a oživit a to ani nemusíš být žádný Picasso! Tyto bílé plátěné tenisky jsou na malování jako stvořené ...

Pokud si troufáš, tak tady je další inspirace na boty. Ideální k nim je toto tričko , které si můžeš vylepšit podle v návodů výše ....

Foto zdroj internet (prettydesigns.com, fashionbubbles.com, howtoinstructions.org, stylemotivation.com, cdn.sortrashion.com, dreamalittlebigger.com, nsmbl.com, tumblr.com, imgfave.com,)

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176