Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Znáte už MiCoach?

Vytvořené: 22.04.14

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

MiCoach, již název napovídá, že půjde o nějakého "Couch", tedy trenéra. MiCoach je taková malá zelená buňka, která je ukryta v botě aby mohla mapovat každý krok. Ale dokáže toho mnohem víc.

 

S miCoach si umíme nastavit individuální plán tréninku, tak i naše osobní cíle. Zachytí rychlost, vzdálenost, získává údaje o síle, pružnosti, synchronizuje se online a tak umožňuje sledovat naše pokroky a analyzovat naše výkony. Tak jako skutečný trenér, kterého však máme stále nadosah. Je šikovně ukrytý v botě, takže ani nevíme, že ho máme u sebe, nijak nás neomezuje. T o však neznamená, že nesleduje každý pohyb. Přes sluchátka vysílá zpětnou hlasovou vazbu jako správný trenér. Je neoblomný a 100% objektivní, nezná žádné výmluvy ani překážky při naplňování plánů. Umí si některá z Vás představit ideálnějšího trenéra?

Pokud se chceš dozvědět více, úplně všechno najdeš na Adidas miCoach stránce: http://www.micoach.sk/content/view/ako-to-funguje

Pokud jsme Tě už přesvědčili? Tak vzhůru do toho! Není lepší čas začít jako právě na jaře, kdy se vše probouzí a venku svítí sluníčko.

Tenisky s miCoach najdeš a koupíš zde: https://www.outlet24.sk/e/12784 , https://www.outlet24.sk/e/12779

Předchozí | Následující | Zpět na seznam článků

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176