Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Způsoby doručení

Česká pošta

Při výběru doručení prostřednictvím České pošty je doba dodání do 7 pracovních dnů ode dne expedice zásilky ze skladu PremiumOutlet24.cz. Datum expedice Vám bude oznámen e-mailem potvrzujícím Vaši objednávku. Při výběru tohoto způsobu proběhne doručení na zadanou adresu Českou poštou: balík bude doručen na adresu uvedenou na zásilce, pokud nebude objednatel na uvedené adrese zastižen, poštovní doručovatel mu nechá oznámení o uložení zásilky na poště.
 
Ceník dopravy zásilek v rámci České republiky.
 
  • Česká pošta: 129 Kč

 

Osobní doručení - Zásilkovna

Levný a rychlí spůsob doručení však vyžaduje aby byla zásilka vyzvednuta v pobočce Zásilkovny. Pobočky nájdete na 106 městech po celé ČR. Kompletní infomace o síti Zásilkovna.cz naleznete přímo na stránce : http://www.zasilkovna.cz/pobocky

Ceník dopravy zásilek v rámci České republiky.

  • zásilkovna : do 5 kg- 69 Kč

Kurýr

Při výběru doručení kurýrem je doba dodání 1 - 2 pracovní dny ode dne expedice zásilky ze skladu PremiumOutlet24.cz. O termínu expedice zásilky Vás budeme informovat e-mailem. V případě, že Vás kurýr na Vámi uvedené doručovací adrese nezastihne, bude Vám zanechána zpráva spolu s kontaktem na kurýra, na kterém se můžete přímo s doručovatelem dohodnout na dodání zásilky. V případě zájmu o číslo zásilky, zašlete žádost e-mailem na adresu info@premiumoutlet24.cz.
 
Ceník dopravy zásilek v rámci České republiky.
 
  • Kurýr: do 5 kg - 169  Kč | do 15 kg - 259 Kč | do 30 kg - 359 Kč

Dobírka

Při doručení kurýrem nabízíme možnost dobírky. V případě, že máte zájem o  způsob doručení na dobírku, je třeba tuto možnost zvolit při výběru způsobu platby, jako "Platba dobírkou". Cena za dobírku je 35 Kč.
 

Všechny zásilky jsou pojištěny a odpovídá za ně doručovatel.

Doručení zdarma

Při nákupu nad 2490 Kč je doprava zdarma. Při objednávkách do 2490 Kč je cena dopravy vypočítaná na základě výběru způsobu dopravy a celkové váhy objednávky. Cena za dopravu je uvedena na objednávce před potvrzením objednávky a přičtena k celkové ceně k úhradě. U zásilek mimo území České republiky je doprava a cena za dopravu stanovená individuálně na základě dohody mezi kupujícím a prodávajícím.
 

Upozorňujeme

 
Zákazník je povinen vždy si zásilku překontrolovat a převzít pouze pokud není nijak poškozen vnější obal. V případě, že je obal poškozen, může zboží převzít, ale musí tuto skutečnost uvést do přepravního listu. V případě vážného vnějšího poškození je nutné ihned sepsat protokol o poškození a zásilku nepřebírat.
 

Doby dodání

Doba dodání se počítá ode dne expedice zásilky ze skladu PremiumOutlet24.cz. Zboží, které je skladem PremiumOutlet24.cz, je expedováno okamžitě po úhradě plné kupní ceny. Zboží objednané v sobotu, neděli a svátek bude zasláno až následující pracovní den. O přesném termínu dodání Vás budeme informovat e-mailem.
 
Výměny

U zboží v hodnotě nad 890 Kč poskytujeme bezplatné výměny. Poštovné za zaslání zboží za výměnu hradí prodávající. Při výměnách v hodnotě pod 890 Kč hradí poštovné za zaslání zboží na výměnu kupující. Hodnotu 890 Kč je možné doplnit i objednáním nového zboží.

Poučení:

Portál PremiumOutlet24.cz (jako prodávající) neodpovídá za vady způsobené zasilateli, za prodlení zásilek, nevhodné chování kurýrů a další záležitosti spojené s doručením zásilek, vzhledem k tomu, že není v kompetencí a dosahu portálu PremiumOutlet24.cz ovplvnit jednání doručovací společnosti nebo pošty. Reklamace spojené s doručením zásilek z tohoto důvodu žádáme adresovat doručovatelské společnosti  nebo poštovnímu doručovateli.

 

Způsoby platby

 
Našim klientům nabízíme širokou škálu výběru z  různých platebních možností.
 

Platba dobírkou

Pokud máte zájem o dobírku, je třeba při výběru způsobu platby zvolit možnost "Platba dobírkou". Možnost platby dobírkou nabízíme při doručování kurýrní službou. K celkové ceně objednávky Vám bude připočten  poplatek za dobírku ve výši 35 Kč s DPH. Celkovou cenu i s poplatkem za dobírku uhradíte v hotovosti nebo kartou (pokud kurýrní společnost produkt poskytuje) kurýrovi při doručení zásilky.
 

Platba převodem

Nabízíme možnost úhrady bankovním převodem. Výhodou platby převodem  je, že je dostupný pro majitele účtů v kterékoli bance. V případě, že se rozhodnete pro platbu bankovním převodem, může být termín dodání zboží ovlivněn dobou přijetí platby. Zboží bude expedováno až po připsání platby na účet PremiumOutlet24.cz. Daňový doklad obdržíte spolu se zbožím.
 

PayPal

Mezinárodní platební systém, který umožňuje rychlý a pohodlný převod internetových plateb. Tento systém umožňuje posílat peníze mezi uživateli paypal systému, přičemž každý účet je propojen na banku uživatele. Platby mezi účty probíhají téměř okamžitě. Hlavní výhodou tohoto systému je, že nemusíte používat debetní / kreditní kartu a máte možnost platit zcela anonymně. Kompletní osobní údaje má pouze společnost PayPal. Bližší informace o PayPal systému najdete na: https://www.paypal.com.
 

KB MojePlatba

Je to platební nástroj zjednodušující bezhotovostní úhradu realizovanou prostřednictvím elektronického bankovnictví. Platební tlačítko umožňuje kupujícímu v internetovém obchodě (klientovi KB) provést prostřednictvím služeb KB MojeBanka platbu za objednané zboží nebo služby poskytované internetovým obchodem. Více o tomto způsobu platby se dočtete přímo na stránkách banky: http://www.mojebanka.cz/cs/index.shtml.
 

Platba kartou

Nejlevnější, nejrychlejší a nejjednodušší způsob úhrady přes E-COMM od ČSOB. Akceptované karty VISA, VISA Electron, MasterCard, MaestroCard, platební systém je zabezpečený přes nejnovější bezpečnostní technologie 3D secure. Platba je připsána okamžitě na účet Brands24.
 

Doručení faktury

Faktura Vám bude doručena spolu se zbožím, které bude vyskladněno po připsání platby na účet provozovatele PremiumOutlet24.cz, s výjimkou doručení na dobírku, kdy bude zboží expedováno ze skladu hned po potvrzení objednávky.
 
Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176