Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Milí zákazníci,

 
PremiumOutlet24 Vám přináší širokou nabídku kvalitních produktů za bezkonkurenční ceny.
Nabízíme Vám pohodlný, bezpečný a rychlý nákup, dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, který je časově neomezený a umožňuje nákup z každé domácnosti, kanceláře nebo jakéhokoliv místa, kde je funkční internetové připojení.
PremiumOutlet24  Vám poskytne vše, co potřebujete. Nemusíte už ztrácet hodiny vyhledáváním na zahraničních stránkách plných produktů s nejasným původem a nesrozumitelnými obchodními podmínkami. PremiumOutlet24  je Český portál se slevněným kvalitním originálním značkový zbožím s jasným původem. Všechny obchodní podmínky i reklamační řád jsou v souladu s legislativou České republiky. Ušetříme Vám nejenom peníze a hodiny strávené vyhledáváním, ale i obavy spojené s nákupem přes internet.
Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník, proto klademe obzvlášť velký důraz na splnění Vašich, i těch nejvyšších, nároků. Přinášíme širokou nabídku kvalitních produktů a profesionálních služeb. Vytvořili jsme globální síť dodavatelů, kterou nadále rozšiřujeme. Přinášíme známé, ale také nové značky, renomované ve světě módy. Neustále pracujeme na nových nabídkách, na cenových akcích a výprodejích. Tým PremiumOutlet24  vybírá zboží s  vytříbeným citem pro aktuální trendy, kvalitu a design za nejnižší možné ceny. I když je cena jistě důležitá,  kvalita je pro nás na prvním místě. Vždy hledáme  kvalitu v co nejvýhodnější ceně.  Můžete si být navíc jisti tím, že u nás najdete pouze originální produkty.
Stejně důležité je pro nás bezproblémové zpracování Vašich objednávek, věnujeme speciální pozornost jejich bezchybnému  a  včasnému vyřízení. Na portálu máte k dispozici  přehled s možností  sledování průběhu jejich zpracování. Při reklamacích se důsledně řídíme platnými obecně závaznými právními předpisy. Plně respektujeme zákon o ochraně spotřebitele, na jehož základě je zákazník oprávněn bez udání důvodu odstoupit od smlouvy a zboží, rovněž bez uvedení důvodu, vyměnit nebo vrátit. Plné znění našich Obchodních podmínek a Reklamačního řádu naleznete v sekci "Obchodní podmínky" a "Reklamační řád".
Pravidelně pro Vás připravujeme  množství akcí, slev, bonusů, soutěží a jiných výhod. Za každý nákup získáte slevu, s možností jejího uplatnění při Vašem dalším nákupu. Slevy získáváte i při registraci, doporučení přátelům a přihlášení k odběru našich novinek. Pokud se rozhodnete pro automatický odběr novinek, získáte nejenom slevu, ale budete také jako první informováni o aktuálním dění na PremiumOutlet24. Naleznete nás i na Facebooku, Twittru, Google +, Instagramu a Pininterestu. Uvítáme, když se připojíte k naší komunite :)
 
Přejeme Vám nejlepší nákup na PremiumOutlet24.

 

 

 


 

 

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176