Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Ochrana autorského práva

I. Definice pojmů

Portál - internetový obchod PremiumOutlet24.cz.
Vydavatel - provozovatel internetového portálu, společnost Outlet24 sro se sídlem Záhradnícka 95, Bratislava 821 08.
Uživatel - je každá osoba, která vstupuje na Portál a používá obsah Portálu prostřednictvím internetové sítě.
Autor - je osoba, která dílo vytvořila.
Autorský zákon - zákon č. 618/2003 Z. z. o autorském právu a právách souvisejících s právem autorským v platném znění. Zákon upravuje vztahy vznikající v souvislosti s vytvořením a použitím literárního a jiného uměleckého díla a vědeckého díla.
Autorské právo - zahrnuje výhradní osobnostní práva a výhradní majetková práva k uměleckému dílu.
 
Vydavatel tímto prohlašuje, že je nositelem autorských práv k obsahu Portálu, a vyhrazuje si právo udílet svolení k užití obsahu Portálu v souladu se zákonem č. 618/2003 Z.z. o autorském právu a právách souvisejících s právem autorským v platném znění.
 

II. Ochrana autorského práva

Vydavatel tímto poskytuje Uživateli nevýhradní právo využívat obsah Portálu a to výlučně jen pro osobní potřebu Uživatele, v žádném případě ne pro komerční účely. Jakékoliv jiné nakládání s obsahem portálu (to se vztahuje na celek, ale i jednotlivé části, fotografie, texty, články) než pro osobní potřebu uživatele vyžaduje v souladu s Autorským zákonem a autorským právem předchozí souhlas Vydavatele.
Jakékoliv užití obsahu Portálu bez souhlasu Vydavatele může mít za následek naplnění skutkové podstaty trestného činu porušování autorského práva podle § 283 trestního zákona, vznik  zodpovědnosti za škodu způsobenou Vydavateli ve smyslu Občanského a / nebo Obchodního zákoníku, případně uplatnění jiných práv Vydavatele vyplývajících z Autorského zákona, jako zákaz neoprávněného zásahu, odstranění následků zásahu do práva nebo náhradu újmy.
 
Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176