Doručení do 48hDoručení do 48h Garance originality a nejlepších cenGarance originality a nejlepších cen Výměna tovaru do 30 dnůVýměna tovaru do 30 dnů Slevy až do výše 80%Slevy až do výše 80% Doručení zdarma nad 2500KčDoručení zdarma nad 2500Kč
SlovenskyČesky

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Společnost Outlet34 sro, provozovatel internetového obchodu PremiumOutlet24.cz prohlašuje, že veškeré osobní údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovány a uchovány v souladu se zákonem č. 428/2002 Sb. o ochraně osobních údajů. Uvedené údaje nebudou poskytovány třetím stranám s výjimkou údajů potřebných pro přepravce zboží.
 
Kupující si může kdykoliv své osobní údaje zkontrolovat a změnit po přihlášení se na stránce PremiumOutlet24.cz , v části: "Mé osobní údaje"
 
Používáním těchto stránek souhlasíte s tím, že může být od Vás požadováno poskytnutí osobních údajů. Vaše osobní údaje získané prostřednictvím registrace nebo jiným způsobem v souvislosti s Vaším používáním těchto stránek, budou uchovány, zpracovány a použity exkluzivně pouze za účelem evidence zákazníků a zájemců o produkty značky premiumoutlet24.cz za účelem poskytnutí jedinečné podpory, spočívající zejména v zasílání informací o produktech, navrhování poskytování služeb, odesílání odpovědí na Vaše otázky nebo v tom, abychom Vás mohli informovat o nových výrobcích, službách nebo o propagačních akcích, které Vám budou nabídnuty společností OUTLET24. V některých případech budou Vaše osobní údaje zpracovány na výše uvedené marketingové účely třetími osobami, které jednají v souladu s instrukcemi společnosti OUTLET24. Uživatel této stránky uděluje souhlas se zpracováním svých poskytnutých osobních údajů na dobu neurčitou, přičemž je oprávněn účinně odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů písemným oznámením zaslaným na adresu společnosti OUTLET24. Momentem odvolání souhlasu nesmí být osobní údaje dále zpracovávány a musejí být vymazány. Poskytnuté osobní údaje budou použity v souladu s právními předpisy platnými na území České republiky, zejména Zákonem č. 101/2000 Sb Sb. o ochraně osobních údajů.
 
Při prohlížení webové stránky premiumoutlet24.cz bude reklamní soubory cookie umístěné na vašem počítači, takže můžeme pochopit, co vás zajímá. Náš reklamní partner pak umožňuje zobrazení reklam na jiných místech na základě předchozích interakcí s premiumoutlet24.cz. Technicky naši partneři neshromažďují osobní údaje, jako je vaše jméno, e-mailovou adresu, poštovní adresu nebo telefonní číslo. Můžete navštívit tuto stránku ( http://www.networkadvertising.org/choices/ ) na odhlášení se z AdRoll a nezobrazování cílené reklamy svých partnerů.
 
 

K čemu potřebujeme údaje?

Zpracováváme údaje nezbytné pro plnění smlouvy, v níž vystupuje kupující jako jedna ze smluvních stran. Tyto údaje zahrnují jméno, nebo název společnosti, IČO, fakturační adresu, dodací adresu v případě, že je jiná než fakturační. Součástí naplnění smlouvy je dodání zboží, Vámi určeným způsobem na Vámi určené místo.
Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176